Bıttım Kremi ve 8 kalıp Sabun 2 kg

Bıttım saç kremi Türkiye’nin güneydoğu Anadolu bölgesine bağlı olan Mardin ve Siirt illerinde yetişen yabani bir fıstığın yağından üretilmektedir. Bölgede çok uzun yıllardır kullanılan bıttım sabunu, günümüzde krem ve şampuan şeklinde de satışa sunularak kullanıcıların talepleri karşılanmaktadır. Bölge insanı tarafından uzun uğraşlar ve yoğun el emeğiyle üretilen bıttım yağı, doğal ortamında yetişen ve aşılanmadan büyüyen fıstık ağaçlarının meyvelerinden elde edilir.

Daha fazla göster

169.00  160.00 

Karşılaştır

Ürün Açıklaması

Modern laboratuvarda yapılan incelemelerde antiseptik ( mikrop öldürücü) özelliğe sahip olduğu görülen bıttım yağı, havanlarda dövülerek ve sadece su ile karıştırılarak elde edilmektedir. Herhangi bir kimyasal katkıya ihtiyaç duymadan en üstün nitelikte etkilere sahip olan bıttım,

  • Saç bakımı
  • Saç kırılma ve dökülmesi
  • Saç beyazlaması
  • El ve yüz kısmında oluşan akne ve sivilcelerin tedavisi,
  • Sedef hastalığı
  • Mantar ve benzeri cilt rahatsızlıklarının önlenmesinde kullanılmaktadır.

Bıttım saç kremi gibi şampuan ve kalıp sabun formunda üretilen ürünler, kullanımda çeşitliliği sağlamak ve düzenli kullanıma katkı sağlamayı amaçlar. Saç kreminizi her ana yanınızda bulundurabilir, ihtiyaç hissettiğiniz her zaman güvenle kullanabilirsiniz. Bıttım sabunu görünüm olarak koyu yeşil ve koyu sarı renklere sahiptir. Ürün taleplerinizde bu özelliğini göz önünde bulundurmalı, sahte ürünlerden uzak durmalısınız.

Bıttım Kremi Nasıl Kullanılır?

Bıttım saç kremi gibi, şampuan ve kalıp bıttım sabunları da düzenli ve sürekli kullanım gerektirir. Aksi takdirde ürünlerden beklediğiniz etkiyi sağlamanız mümkün olmayacaktır. Ürün herhangi bir kimyevi madde barındırmadığı ve tamamen doğal yollarla üretildiği için, cildinize veya saçınıza en küçük bir zarar vermesi ihtimal dışıdır. Saçlarınızı bolca köpürtmeniz ve saç diplerine parmak masajı yapar gibi yedirmeniz sayesinde istenilen etkinin sağlanması mümkün olacaktır.

Yıkama işleminden sonra kısa bir süre bekleyerek bol su ile duruladığınız saçlarınız eskisinden daha dolgun ve canlı görünecek, kırılma, dökülme, kepek gibi sorunlar ortadan kalkacaktır. Saçlarınızı yıkadıktan ve kuruttuktan sonra bıttım kremi kullanmanız halinde ise, saçlarınız çok daha rahat şekil aldığını görecek, canlı ve parlak görünümü sayesinde saç bakımınıza dair tüm beklentilerinizin en üst seviyede karşılandığını göreceksiniz

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bıttım Kremi ve 8 kalıp Sabun 2 kg”

Ekonomik Sepetim